fbpx

Etykiety do drukarek

Zamawiając porządne etykiety do drukarek, możesz być spokojny o jakość wydrukowanych materiałów, co przełoży się na sprawne znakowanie. W naszej ofercie znajdziesz etykiety wyprodukowane z różnych surowców oraz w wielu wymiarach, dzięki czemu łatwo dobierzesz materiały eksploatacyjne do wykorzystywanych drukarek do etykiet oraz swoich potrzeb.

  1. Etykiety do drukarki Zebra
  2. Producent etykiet do drukarek
  3. Zebra etykiety – program do drukowania

W zależności od tego, w jakiej branży planujesz wykorzystywać etykiety samoprzylepne Zebra, konieczne będzie dobranie odpowiedniego rodzaju kleju i materiału. Zachęcamy więc do skorzystania z darmowej pomocy w doborze oferowanej przez naszych sprzedawców, którzy mogą również doradzić jaka drukarka do etykiet pozwoli ci obniżyć koszty ich produkcji.

Etykiety do drukarki Zebra

Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak zróżnicowaną ofertę etykiet przygotowała firma Zebra. Składają się na nią między innymi:

– etykiety papierowe – tanie i skuteczne w standardowych warunkach. Można je zadrukować z wykorzystaniem technologii druku termicznego i termotransferowego. Przykładowe modele: Z-Perform 1000D, Z-Perform 1000D PF, Z-Perform 1000T, Z-Perform 2000D, Z-Perform 2000T.

– etykiety IQ Color – nowoczesne etykiety, dzięki którym możesz na żądanie uzyskać kolorowe wydruki na dowolnej drukarce termicznej marki Zebra. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego materiału (IQ Color 2000D).

– etykiety syntetyczne – wyróżniają się dużą wytrzymałością, co pozwala odczytać kody nawet w trudnych warunkach (działanie środków chemicznych, wpływ wilgoci oraz narażenie na ścieranie).

– specjalne etykiety papierowe – naklejki, w których klej dobierany jest do typu powierzchni. Pozwala to uzyskać oznaczenia samoprzylepne, które w razie potrzeby można łatwo odkleić lub takie, które będą się mocno trzymały nietypowych powierzchni. Wybrane modele etykiet: etykiety na butelki, 8000D Blockout (etykiety nieprzejrzyste), 8000T Semi-Gloss Blockout, 2300 wosk, 2100 wosk, 3400 wosk / żywica.

Producent etykiet do drukarek

Równie ważny, jak wybór etykiety do drukarek jest zakup sprzętu, na którym będzie można je przygotować. Nasi doradcy podpowiedzą, jaka drukarka Zebra etykiet będzie dla ciebie najbardziej opłacalna. Najczęściej droższe modele zapewniają szybszy i dokładniejszy druk, a dodatkowo mogą pracować przez cały czas, co pozwala obniżyć koszty produkcji. Jeżeli jednak nie używasz dużych ilości oznaczeń, to lepszym zakupem może się okazać sprzęt, który został zaprojektowany z myślą o tym, aby drukować etykiety Zebra w małej ilości. Taka drukarka będzie oczywiście o wiele tańsza. Jako producent etykiet do drukarek możemy też zapewnić gotowe rozwiązania w postaci regularnych dostaw dowolnych etykiet. Nie musisz wówczas inwestować czasu i pieniędzy w stworzenie i obsługę własnego działu produkcji.

Zebra etykiety – program do drukowania

Mając drukarkę i etykiety potrzebujesz jeszcze programu, który pozwoli zaprojektować etykietę. Ceny programów do projektowania i drukowania etykiet są bardzo zróżnicowane, dlatego najlepiej zacznij od określenia swoich potrzeb. Czy zależy ci na tym, aby etykiety były powtarzalne, czy może na każdej ma się znajdować inny symbol lub numer? Z tymi informacjami zgłoś się do nas, a będziesz mógł otrzymać Zebra etykiety program w najlepszej cenie. Przy okazji technik podpowie ci, jak skonfigurować projekt, aby czytniki nie miały później problemu z odczytaniem wydrukowanej naklejki. Możesz też od razu zamówić etykiety (papierowe i samoprzylepne oraz etykiety termiczne), taśmy termiczne i termotransferowe oraz pozostałe materiały i części zamienne do drukarki.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button