fbpx

Drukarka Zebra do etykiet

Niezawodna drukarka Zebra to sprzęt, który przyda się w każdej firmie. Jeżeli więc wciąż zastanawiasz się nad zakupem takiego urządzenia, koniecznie sprawdź poniższe wskazówki. Dzięki nim dokonasz trafionego wyboru drukarki oraz innych rozwiązań z logo Zebra.

  1. Drukarka Zebra do zadruku etykiet
  2. Rozwiązania dla firm
  3. Dlaczego warto wybrać drukarki Zebra?
  4. Samodzielne drukowanie identyfikatorów
  5. Sklep z oprogramowaniem do drukarek
  6. Czy konfiguracja drukarki etykiet jest potrzebna?
  7. Dystrybutor marki Zebra
  8. Diagnoza uszkodzonej drukarki

Drukarka Zebra do zadruku etykiet

Tradycyjne drukarki to urządzenia umożliwiające przenoszenie tekstu i obrazów. Stosuje się w nich takie nośniki jak papier lub folia i najczęściej są wykorzystywane w domach oraz biurach. Jeżeli natomiast chodzi o etykiet drukarki, sytuacja wygląda nieco inaczej. Tego typu rozwiązania Zebra wykorzystywane są przede wszystkim w firmach. Zwłaszcza w tych, w których produkowany jest asortyment wymagający odpowiedniego opisania. Ręczne znakowanie produktów jest niezwykle czasochłonne i kłopotliwe. Na szczęście inaczej wygląda to w przypadku zastosowania drukarki do etykiet. Wówczas wszystko tak naprawdę załatwia nowoczesne oprogramowanie pozwalające wykorzystać możliwości sprzętu.

Raz przygotowana etykieta może być powielana w dowolnych ilościach. Dodatkowo program pozwala tworzyć zarówno jednakowe etykiety jak i naklejki dla całych serii. Po naklejeniu etykiet Zebra na produkt można wykorzystać czytniki kodów. Dzięki temu uda się sprawdzić poprawność danych i zarazem ograniczyć czas potrzebny na wprowadzenie produktu do systemu. Jednym z urządzeń, które można śmiało polecić klientom jest uniwersalna Zebra ZT410. Dołączone do niej oprogramowanie pozwoli ci zaprojektować dowolne etykiety. Urządzenie jest bezawaryjne i może pracować w każdych warunkach. Dodając do niego akcesoria możesz dodatkowo rozbudować możliwości sprzętu.

Każda drukarka kodów kreskowych została zaprojektowana do innych zastosowań. Dlatego też jeżeli chcesz mieć pewność, że produkcja z wykorzystaniem nowego urządzenia będzie przebiegała bez większych problemów, skonsultuj zakup ze specjalistą. Doradzi on konkretny model. Niektóre różnice wydają się klientom mało istotne, jak chociażby to czy rozdzielczość 203 dpi będzie wystarczająca. Ma to jednak duży wpływ na późniejsze korzystanie z drukarki. Wszystkie modele firmy Zebra charakteryzują się wysoką bezawaryjnością i są proste w obsłudze. Gdybyś jednak miał problemy z konfiguracją lub korzystaniem z urządzenia, zawsze możesz liczyć na fachowy serwis obejmujący drukarki etykiet najpopularniejszych producentów, którego pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy ze sprzętem amerykańskiego producenta. Dotyczy to urządzeń ze wszystkich grup, dlatego oprócz drukarek Zebra możesz też zgłosić się wtedy, gdy przestaną działać terminale lub uszkodzeniu ulegnie złącze ethernet.

Rozwiązania dla firm

Niektóre firmy oferujące serwis rozwiązań Zebra od samego początku starają się namawiać klientów do tego, aby zmienili sprzęt na nowy, co jednak nie zawsze jest potrzebne. W większości przypadków okazuje się, że drukarka etykiet Zebra może bez najmniejszych problemów działać jeszcze przez wiele lat, o ile tylko wykona się drobne naprawy. Czasami natomiast konieczne jest sprawdzenie, czy oprogramowanie zostało dobrze skonfigurowane, a sprzęt wykorzystuje wszystkie wybrane przez użytkownika akcesoria. Jednym z najlepszych sposobów na to, aby uniknąć kosztownych napraw i konieczności zakupu nowych sprzętów Zebra jest podpisanie umowy o stałą opiekę, dzięki czemu drukarka etykiet Zebra będzie na bieżąco sprawdzana przez technika. przy okazji zwróci on uwagę na akcesoria oraz skontroluje całe oprogramowanie.

Dlaczego warto wybrać drukarki Zebra?

Za wybraniem oferty firmy Zebra na sprzęt do tworzenia etykiet przemawia kilka istotnych argumentów. Jednym z najważniejszych jest to, że nowa drukarka tego producenta jest stosunkowo tania. Widać to szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę jej możliwości. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty naszego sklepu online z produktami Zebra. Tym samym będziesz mógł za jednym razem domówić potrzebne akcesoria do drukarek i dzięki temu unikniesz dodatkowych kosztów związanych z wysyłką. Pełną ofertę materiałów niezbędnych w procesie druku tworzą między innymi taśmy termotransferowe, czyste etykiety i pozostałe produkty.

Wybierając drukarki Zebra zyskujesz gwarancję, że kupujesz sprzęt, z którego na pewno będziesz zadowolony. Przystępna cena to zaledwie jedna z wielu zalet, jakimi charakteryzują się te drukarki. Kolejną jest możliwość rozbudowywania urządzeń, w zależności od tego jakie systemy posiada klient. Pozwala to dopasować drukarkę do RFID lub zamontować interfejs USB. Niektóre z takich rozwiązań sprawdzają się wtedy, gdy oprócz kodów kreskowych Zebra klient pragnie również drukować karty.

Samodzielne drukowanie identyfikatorów

Te ostatnie mogą mieć różne zastosowania. Najczęściej firmy drukują na takim sprzęcie identyfikatory dla swoich pracowników oraz gości, którzy z różnych powodów muszą się dostać na teren zakładu. Wszystkie drukarki kart charakteryzują się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu można je ustawić w dowolnym miejscu. Dla zapewnienia użytkownikom największej wygody, dostępne są także warianty bezprzewodowe. Dodając do tego proste w obsłudze oprogramowanie Zebra i tani serwis drukarek nikogo nie powinno dziwić, że tak wiele firm postawiło na stosowanie rozwiązań firmy Zebra.

O ile jednak do druku kart lub niewielkich ilości etykiet spokojnie wystarczą tańsze modele, czego przykładem jest popularny GK420t, to jednocześnie taka biurkowa drukarka może być niewystarczająca do przemysłowego druku. Firma Zebra posiada jednak specjalną linię urządzeń, które dostępne są w kategorii drukarki przemysłowe. Każdy z tych modeli spokojnie poradzi sobie nawet z ogromnymi ilościami etykiet, niezależnie od zaplanowanych działań operacyjnych. W większości przypadków popularna rozdzielczość wynosząca 203 dpi w zupełności wystarcza, ale w razie potrzeby możesz wybrać takie modele firmy Zebra, które pozwolą ci drukować etykiety w jakości 300 dpi. Zwiększa to czytelność zadruków.

Sklep z oprogramowaniem do drukarek

Jeżeli twoja drukarka nie radzi sobie z drukiem etykiet, a jednocześnie masz pewność, że oprogramowanie do urządzeń Zebra zostało prawidłowo skonfigurowane, najlepiej skontaktuj się z serwisantem, który podpowie ci, jakie kroki powinieneś wykonać. Dzięki temu oszczędzisz czas oraz pieniądze. Tego typu usługi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród małych, średnich oraz dużych firm z całego kraju. Firmy, które wykorzystują Zebra drukarki w większych ilościach, najczęściej zlecają stałą opiekę. Jest to ogromne udogodnienie, gdyż fachowiec sprawdzi wówczas urządzenia przenośne oraz stacjonarne, a oprócz serwisowania drukarek będzie mógł też zapobiec uszkodzeniu czytników.

Określenie zastosowań drukarki to podstawa, gdyż dzięki temu może się okazać, że spokojnie wystarczy ci Zebra GK420d, do której dołączone jest oprogramowanie ułatwiające drukowanie etykiet. Cena takiego zestawu jest bardzo konkurencyjna. Szczególnie jeżeli porównasz go z propozycjami innych producentów. Pamiętaj jednak, że takie biurowe rozwiązania nie zapewnią tak samo wydajnej pracy jak modele półprzemysłowe. Jeżeli jednak nie potrzebujesz drukować większych ilości, to taśmy barwiące spokojnie spełnią twoje oczekiwania.

Pracownicy serwisu Zebra zapewnią ci wsparcie na każdym etapie zakupu oraz konfiguracji. Dzięki temu na pewno nie zostaniesz bez pomocy w kwestii tworzenia etykiet. Ofertę sklepu z drukarkami Zebra charakteryzuje wysoka dostępność, więc nie musisz się martwić, że interesująca cię drukarka etykiet nie będzie dostępna. Dostawa zazwyczaj zajmuje do dwóch dni roboczych. Podobnie jest wtedy, gdy klient zamawia skanery oraz kolektory. Najlepiej więc już teraz zobacz modele dostępne w ofercie naszego sklepu. Możesz też przesłać zapytanie w sprawie interesujących cię drukarek etykiet. Pamiętaj aby wspomnieć o tym, z jakich systemów operacyjnych korzysta twoja firma. Ułatwi to dobranie drukarki. Każda drukarka etykiet Zebra objęta jest gwarancją, więc przez długi czas nie będziesz musiał się przejmować żadnymi naprawami.

Czy konfiguracja drukarki etykiet jest potrzebna?

Firmy, w których po raz pierwszy stanęła drukarka etykiet Zebra GK420d lub inna termiczna bardzo często martwią się tym, czy ich pracownicy będą mogli samodzielnie obsłużyć oprogramowanie oraz podpiąć dodatkowe akcesoria. Na szczęście nie powinno być z tym żadnych problemów, gdyż bez problemu działają one na różnych systemach operacyjnych i są łatwe w obsłudze. Stało się to zresztą znakiem rozpoznawczym firmy Zebra, która zawsze stara się ułatwić użytkownikom pracę. Przykładem języka programowania, który bez żadnych problemów obsługują tego typu sprzęty Zebra jest ZPL.

Poradzą z nim sobie wszystkie przemysłowe drukarki, dzięki czemu nie będziesz musiał przerabiać istniejących systemów automatycznej identyfikacji. W razie potrzeby drukarka zostanie skonfigurowana przez naszych techników, którzy mogą także zamontować wybrane akcesoria do drukarek. Są to między innymi nawijaki i gilotyny. Pozwalają one dodatkowo przyśpieszyć prace. Jeżeli zainteresowały cię tego typu akcesoria, już teraz skorzystaj z naszej bogatej oferty. Jest to idealny wybór, jeżeli interesuje cię termotransferowa drukarka firmy Zebra w dobrej cenie.

Jak widać pełna oferta Zebra jest bardzo rozbudowana. Samodzielne szukanie takich rozwiązań jak akcesoria czy też oprogramowanie firmy Zebra może być bardzo czasochłonne. Lepiej więc skontaktuj się ze specjalistami. Zaproponują ci to, czego naprawdę potrzebujesz. Czasami tańsza drukarka etykiet Zebra będzie lepszym wyborem. Nie tylko zaoszczędzisz na zakupie, ale też nie będziesz musiał kupować urządzenia, którego możliwości i tak nie wykorzystywałbyś w pełni. Podobnie wygląda to w kwestii programu do drukowania etykiet. Do wielu prostych czynności można wykorzystać tańsze lub nawet darmowe oprogramowanie, które działa na wielu systemach operacyjnych.

Dystrybutor marki Zebra

Rozwiązania firmy Zebra nie muszą być więc drogie. Najważniejsze jest, aby za ich dobranie odpowiadała rzetelna firma. Na dodatkowe rabaty mogą liczyć firmy, które planują za jednym razem zamówić większą ilość urządzeń Zebra. Skorzystasz z nich również wtedy, gdy oprócz samych drukarek i skanerów planujesz również wdrożyć systemy do automatycznej identyfikacji. Mogą to być też systemy wykorzystujące możliwości technologii RFID. W każdym z tych przypadków zapewniamy profesjonalne wsparcie. Jakość usług potwierdzają liczne opinie od klientów, którzy mieli problemy ze sprzętem Zebra, a inne serwisy nie poradziły sobie z przeprowadzeniem potrzebnych napraw.

Na stronie internetowej naszego serwisu znajdziesz wiele przydatnych porad dla użytkowników produktów Zebra. Dzięki nim możesz samodzielnie zadbać o swój sprzęt. Poświęć więc trochę czasu na ich lekturę, a dowiesz się wielu przydatnych rzeczy. Między innymi będziesz wiedział, co należy zrobić, aby drukarka etykiet Zebra nie odmówiła współpracy w najmniej oczekiwanym momencie. Pozwoli ci to również przejrzeć najpopularniejsze akcesoria. Wówczas wybierzesz takie, które będą miały praktyczne zastosowanie w twoim biznesie. Firmy, w których zdecydowano się na produkty Zebra w większości przypadków zostają przy tym sprzęcie. Przekonuje ich do tego solidna konstrukcja sprzętów z logo Zebra i prosta obsługa. Do tego dochodzi możliwość łatwego wymieniania materiałów eksploatacyjnych oraz świetny serwis, który działa na terenie Polski.

Diagnoza uszkodzonej drukarki

Co ważne dla użytkowników, z usług naszego serwisu mogą skorzystać również te firmy i osoby prywatne, które swoje drukarki i inne sprzęty Zebra kupiły u innych sprzedawców. Wśród klientów, którzy regularnie zlecają nam prace serwisowe znajdują się przedsiębiorstwa z całego kraju. Zwróć również uwagę na to, że na początek współpracy możesz zlecić przeprowadzenie diagnozy sprzętu Zebra. Dopiero później będziesz mógł podjąć decyzję o naprawie lub zakupie nowej. W zależności od preferowanej formy kontaktu, możesz zlecić takie prace drogą telefoniczną, mailową lub przez specjalny formularz. Pamiętaj tylko o podaniu numeru seryjnego swojego sprzętu. Pozwoli ci to później szybko uzyskać informacje na temat aktualnego statusu prac.


2 Komentarze

Irena · 10 kwietnia 2020 o 16:00

Nie wiedziałam że jest tyle różnych drukarek ^^ Na dniach będę dzwoniła z prośbą o pomoc w wyborze sprzętu bo musimy etykietami okleić butelki dla jednego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button