fbpx

Gdzie naprawić drukarki Zebra wycofane z produkcji?

O ile w przypadku nowych drukarek Zebra w dowolnym momencie można skorzystać z serwisu dostępnego w ramach gwarancji, nie dotyczy to starszych urządzeń.

Wycofane drukarki Zebra

Tworzy to uciążliwy problem dla właścicieli drukarek, które zostały oficjalnie wycofane z produkcji. Na szczęście nasz serwis Zebra oferuje usługi związane z naprawą tego typu sprzętu, więc jeżeli tylko naprawa będzie opłacalna dla klienta, to uniknie on konieczności zakupu nowej drukarki do etykiet. Zamiast tego dalej będzie mógł korzystać z posiadanego i sprawdzonego modelu drukarki Zebra.

Naprawa drukarek kioskowych Zebra

Nasi technicy posiadają doświadczenie w naprawie wszystkich drukarek etykiet Zebra oraz sprzętów innych producentów, co obejmuje również wycofane drukarki kioskowe. Lista drukarek, z którymi warto zgłosić się do naszego serwisu składa się między innymi z następujących modeli: TTP 101, TTP 7020, TTP 1020, TTP 1030, TTP 5250, TTP 7000, TTPM2 oraz TTPM3.

Mechanizmy drukujące marki Zebra

Naprawa wycofanego z produkcji sprzętu może być szczególnie opłacalna w przypadku mechanizmów drukujących, gdzie niektóre usterki można wyeliminować w bardzo przystępnej cenie. Wybrane mechanizmy drukujące, z których naprawą mieli okazję zmierzyć się technicy naszego serwisu to 110PAX3, 110PAX4, 170PAX3 oraz 170PAX4.

Niezależnie więc od tego czy chodzi o nowe drukarki biurkowe czy też o wycofane z produkcji mechanizmy drukujące, nasi specjaliści zawsze starają się zapewnić najwyższej jakości serwis drukarek Zebra z zachowaniem atrakcyjnych cen.


1 Komentarz

Magda · 18 listopada 2018 o 09:00

Polecam na maksa tą firmę! Drukarkę kupioną wiele lat temu, o której Zebra nie chciała nawet słyszeć naprawi w ciągu jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button