fbpx

Pomoc techniczna Zebra

Kontakt z pomocą techniczną dla urządzeń firmy Zebra to najprostszy sposób na szybkie rozwiązanie problemów z drukarkami, etykietami oraz innymi sprzętami z zakresu automatycznej identyfikacji.

Kontakt z serwisem Zebra

Nasz sprawdzony serwis Zebra oferuje przede wszystkim następujące opcje pomocy technicznej:

– telefoniczną pod numerem +48 728 407 511

Dostępną od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 21:00.

– mailową pod adresem serwis@sped-id.pl

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

– internetową pomoc online

Większość problemów rozwiązywanych jest od ręki.

Dzięki tak zróżnicowanym formom kontaktu, każdy Klient może wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. Jednocześnie nasi technicy czekają w gotowości, aby w razie potrzeby niezwłocznie przystąpić do przeprowadzenia prac serwisowych i naprawić drukarki etykiet oraz inne urządzenia w siedzibie Klienta lub w naszej firmie.

W przypadku kluczowych procesów produkcji etykiet możemy zapewnić stałą opiekę serwisową nad drukarkami do etykiet, dzięki czemu w razie jakichkolwiek problemów dostarczymy urządzenia zastępcze i od razu dokonamy wymaganych napraw. Zachęcamy również do rozważenia outsourcingu produkcji etykiet na nasz park maszynowy. Realizujemy praktycznie wszystkie zamówienia na etykiety zwykłe oraz kolorowe, niezależnie od powtarzalności dostaw ani wybranego nakładu. Przygotowane etykiety są wysyłane do Klientów z całej Polski za pomocą kuriera lub dostarczane przez naszych handlowców.


2 Komentarze

Jurek · 21 lipca 2018 o 19:00

Powiem tylko tyle: na Serwis Zebra przeszliśmy po kilkuletniej współpracy z inną firmą. Jakość usług się nie zmieniła (wcześniej tak naprawdę nie mieliśmy na co narzekać), ale za to cena prawie o połowę tańsza.

Andrzej · 2 października 2018 o 12:14

Opieka serwisowa to majstersztyk w ich wykonaniu. Szybki kontakt, jeszcze szybsza wizyta technika no i brak problemów z otrzymaniem odroczonej płatności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button