fbpx

Wsparcie techniczne dla użytkowników drukarek Zebra

Skanery, czytniki i drukarki marki Zebra są bardzo intuicyjne w obsłudze, jednak pomimo tego w niektórych sytuacjach użytkownicy potrzebują profesjonalnego wsparcia.

  1. Oficjalny serwis Zebra
  2. Producent etykiet kolorowych

Z myślą o takich osobach nasz serwis urządzeń firmy Zebra oferuje pełne wsparcie związane z serwisem drukarek etykiet oraz pozostałego sprzętu.

Oficjalny serwis Zebra

Nie zawsze udaje się samodzielne znaleźć wszystkie potrzebne informacje w instrukcjach technicznych do drukarki. Również szukanie porad w internecie nie rozwiązuje wszystkich problemów. Jednocześnie im dłużej będzie się zwlekało z przeprowadzeniem naprawy drukarki do etykiet, tym większe straty poniesie firma. W takich sytuacjach najlepszy będzie serwis Zebra, który specjalizuje się w tym sprzęcie oraz oprogramowaniu. Specjaliści potrafią nie tylko zdiagnozować wszystkie rodzaje usterek, ale też mają duże doświadczenie w takiej pracy, dzięki czemu mogą je usunąć w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma oferująca ten serwis drukarek jest również oficjalnym partnerem marki Zebra na terenie Polski. Dzięki temu klienci zainteresowani zakupem nowego sprzętu lub oprogramowania do etykiet od tego producenta mogą liczyć na najlepsze ceny. W celu uzyskania dodatkowych informacji warto skontaktować się z pracownikami. Można też od razu podesłać niesprawną drukarkę etykiet do przeprowadzenia wyceny kosztów naprawy.

Producent etykiet kolorowych

Firmy, które nie chcą samodzielnie zajmować się drukowaniem etykiet i dbać o sprawne drukarki, mogą natomiast zamówić gotowe etykiety kolorowe w dowolnych nakładach. Jest to najwygodniejsze rozwiązanie dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że mogą liczyć na regularne dostawy etykiet w najlepszych cenach. Zanim jednak podejmie się decyzję o zamówieniu takich materiałów, zawsze można skorzystać z opcji wysyłki darmowych próbek etykiet. Pozwoli to samodzielnie przetestować jakość wybranych etykiet i porównać je z tymi, z których korzystało się wcześniej. W przypadku jakichkolwiek uwag względem dostarczonych etykiet termotransferowych lub kolorowych, klient zawsze ma możliwość skontaktowania się z handlowcem, który udzieli mu niezbędnego wsparcia. Coraz więcej firm wręcz rezygnuje z drukowania etykiet na rzecz zamawiania ich u dostawcy.


3 Komentarze

Dorota · 14 czerwca 2018 o 13:00

Dotychczas kojarzyłam przedrostek oficjalny / autoryzowany z wysokimi cenami. Zobaczymy jak to będzie w tym przypadku.

Łukasz H. · 26 października 2018 o 12:55

Zamówiłem tydzień temu pierwszą partię etykiet do testów i już po kilku dniach miałem je u siebie. Teraz czas na właściwe testy jakościowe.

Wiktor · 7 czerwca 2019 o 11:05

Dobrze wiedzieć że funkcjonuje polski przedstawiciel drukarek Zebra. Może wpłynie to na obniżenie cen drukarek etykiet na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button