fbpx

Zebra Designer

Oprogramowanie Zebra Designer to popularne rozwiązanie umożliwiające łatwe tworzenie etykiet. Wielu naszych klientów nie wyobraża sobie lepszego programu do etykiet.

  1. Zalety programu Zebra Designer
  2. Programy do drukowania etykiet
  3. Skąd pobrać ZebraDesigner?

Sprawdź, z czego wynika popularność aplikacji ZebraDesigner, którą możesz uzyskać od naszych przedstawicieli.

Zalety programu Zebra Designer

Zebra Designer oraz inne podobne programy do samodzielnego przygotowywania etykiet to niezbędne narzędzie każdego, kto chce w pełni wykorzystać możliwości posiadanej drukarki. W przypadku aplikacji stworzonej przez firmę produkującą popularne drukarki Zebra użytkownik nie musi nawet dysponować wiedzą na temat kodów kreskowych oraz etykiet, aby stworzyć profesjonalne projekty. Programu można używać w jednym z dwudziestu popularnych języków. Wbudowane szablony tekstowe, kodów kreskowych oraz graficzne przyśpieszają pracę, podobnie jak możliwość korzystania z kreatora kodów GS1-128. Gotowy projekt można w każdym momencie zapisać, aby w przyszłości wznowić drukowanie etykiet jednym kliknięciem.

Programy do drukowania etykiet

Oferujemy programy z serii ZebraDesigner, na którą składają się między innymi ZebraDesigner Essentials, ZebraDesigner Essentials oraz Zebra Designer 2. Oprócz tego posiadamy również inne aplikacje, dzięki którym przygotujesz etykiety. Tym, co łączy każde z wymienionych narzędzi, jest łatwość obsługi oraz możliwość skorzystania z wielu wbudowanych narzędzi. Programy typu Zebra label Designer pozwalają łatwo dopasować wymiary projektowanej etykiety do rzeczywistych rozmiarów naklejki. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać wszystkie posiadane etykiety, co wyeliminuje konieczność kupowania nowych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Gdybyś jednak potrzebował dostępu do etykiet w najlepszych cenach, nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie ofertę. Dotyczy to również szeroko rozumianych usług serwisu urządzeń autoid, na który składa się serwis drukarek, terminali, czytników i skanerów.

Skąd pobrać ZebraDesigner?

Jeżeli chcesz skorzystać z aplikacji typu ZebraDesigner, możesz skontaktować się z naszą firmą. Zamiast więc tracić czas i szukać Zebra designer download, skorzystaj z oferty oficjalnego partnera firmy Zebra. Oprócz najlepszych aplikacji do projektowania etykiet zgodnie z obowiązującymi standardami zapewniamy również dostęp do nowych i używanych drukarek, serwis urządzeń drukujących etykiety oraz park maszynowy. Ten ostatni możemy wykorzystać do przygotowania etykiet według twojego lub naszego projektu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button