fbpx

Drukarki etykiet Zebra - najczęstsze usterki

Nasi serwisanci, którzy każdego dnia naprawiają drukarki etykiet Zebra, przygotowali zestawienie najpopularniejszych usterek. Dowiesz się z nich, jakie problemy występujące w drukarkach przemysłowych oraz półprzemysłowych możesz rozwiązać w naszym serwisie.

  1. Problemy z drukarkami przemysłowymi Zebra
  2. Usterki drukarek etykiet biurkowych

Wieloletnie serwisowanie różnych modeli drukarek przełożyło się na doświadczenie, które pozwala na szybkie zdiagnozowanie usterki oraz usunięcie jej w przystępnej cenie.

Problemy z drukarkami przemysłowymi Zebra

Wielu klientów zgłaszających problemy z drukarkami etykiet skarży się na uszkodzoną głowicę termiczną. To całkowicie uniemożliwia drukowanie. W takiej sytuacji serwisant zajmie się wymianą głowicy w drukarce Zebra, aby urządzenie znowu mogło pracować. Równie popularną usterką jest uszkodzenie wałka gumowego drukarki. Na szczęście naprawa nie jest skomplikowana. Za niewielkie pieniądze możesz również zlecić wymianę paska napędowego, czujnika mediów i zepsutego zasilacza drukarki etykiet Zebra. Technicy mogą od ręki zająć się zużytymi wałkami podawania oraz wałkami zwijania ribbonu.

Chociaż na pierwszy rzut oka jest to drobny problem, to w praktyce uniemożliwia on normalne korzystanie ze sprzętu. Wspomniane problemy z drukarkami mogą występować również w sprzęcie innych firm lub dotknąć firmy wykorzystujące wycofane drukarki Zebra. W takiej sytuacji również masz możliwość naprawienia go w naszym serwisie. Zależy nam przede wszystkim na tym, abyś mógł bezproblemowo drukować etykiety i kody kreskowe.

Usterki drukarek etykiet biurkowych

W przypadku drukarek biurkowych i mobilnych, uszkodzeniu – oprócz wspomnianej głowicy drukującej lub czujnika urządzenia – mogą ulec inne części. Między innymi płyty elektroniki, panele sterujące oraz wałki gumowe. W każdym z takich przypadków nasz Zebra serwis zaoferuje ci najlepsze ceny i krótkie terminy naprawy. Nie musisz oczywiście samodzielnie diagnozować usterki, gdyż wystarczy, że opiszesz objawy, a technik znajdzie przyczynę problemu za ciebie. Klienci, którzy regularnie korzystają z napraw oferowanych przez nasz serwis lub zamawiają u nas nowe drukarki etykiet Zebra, mogą zapytać o dostępność drukarek zastępczych.

Są one dostarczane klientom na czas przeprowadzania prac serwisowych. W ten sposób unikniesz przestojów w drukowaniu etykiet bez konieczności inwestowania w nową drukarkę. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany zakupem nowej drukarki, pracownik działu obsługi klienta może przygotować dla ciebie ofertę na dowolny model oraz pomóc w wyborze. Tym samym nie przepłacisz za zbyt rozbudowaną drukarkę, a jednocześnie unikniesz zakupu sprzętu do produkcji etykiet, który mógłby nie poradzić sobie z zadaniami.

Kategorie: Drukarki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button